котел FOCUS

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Ми є провідною інженерної компанією!

Пелетні пальники FOCUS розробляються і випускаються виробничим способом з досить високою часткою ручної праці. Збірка приставки або котла в чомусь нагадує штучний випуск ексклюзивного автомобіля. Компанія може запропонувати продукцію дуже високої якості, самостійно спроектовану і зібрану на власному виробництві з контролем виконання і якості матеріалів і продукції.

Виробництво пелетних пальників

Пелетні пальники FOCUS демонструють комплексний підхід до систем опалення. На сьогоднішній день встановлення такого пристрою дозволяє значно здешевити опалення і зробити його більш лояльним по вартості для споживачів.

 

Пальники факельного типу встановлюються майже на будь-який тип котла, включаючи газові і дизельні, забезпечуючи простий перехід на більш вигідний вид палива. Залежно від завдань і бюджету може бути встановлено додаткове обладнання, а також повністю автоматичні пристрої з автоматичним розпалюванням, системою управління і системою очищення. Такі котельні можуть працювати спільно з датчиками температури для контролю рівня полум’я.

 

У продажу представлені пальники для міні-господарств від 10 до 50 кВт, а також потужні пристрої для підвищення ефективності звичайних котелень на 300-00 кВт для опалення виробництв, господарств і багатоквартирних будинків.

Твердотопливный котел FOCUS 65

Виробництво твердопаливних котлів

Наші клієнти можуть купити твердопаливні котли промислового і напівпромислового типу для котелень виробництв, багатоквартирних будинків і потреб комунальних підприємств. Збірка опалювального обладнання здійснюється за типовими та індивідуальними проектами. Котли передбачають переобладнання під різні види палива без внесення істотних конструктивних змін, для встановлення пелетних пальників.

Продукція бренду FOCUS – це комплексне рішення для котелень будь-яких форматів, засноване на власній науково-дослідній базі та інженерному досвіді індивідуального проектування. Працюючи з нашим виробничим підприємством, клієнти отримують можливість вирішити власні завдання, спрямовані на зниження витрат по обігріву виробничих, житлових і офісних приміщень.

Відмінність нашого обладнання складається у взаємній інтегрованості елементів і модульному підході. У будь-який момент є можливим виконати реінжиніринг котельні і переналаштування  її на нові завдання опалення.

НАША МІСІЯ

Створення високотехнологічного опалювального обладнання

Чиста енергія

Поновлюване паливо

Доступна сировина

Тепломісткий ресурс

На даний момент компанія розвиває виробництво в рамках концепції “cradle-to-cradle” (С2С), звучить як “від колиски-до-колиски”. Економічний напрям передбачає розвиток безвідходних виробництв в рамках циркулярної економіки.

Пелети є перспективним і недорогим видом палива в довгостроковому контексті, тому перехід і придбання у нас дорогого обладнання буде повністю виправдано економічно.